Czy to ten moment, na który wszyscy czekali? Tak! Sprawdź, które Organizacje otrzymają od nas dotacje na ratowanie zwierząt!

Czy to ten moment, na który wszyscy czekali? Tak! Sprawdź, które Organizacje otrzymają od nas dotacje na ratowanie zwierząt!

Zgodnie z obietnicą 𝗼𝗴ł𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝘄𝘆𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝘂"Ł𝗮𝗽 𝗱𝗼𝘁𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗻𝗮 𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗲!". Ale zanim to, najpierw chcemy podziękować wszystkim osobom, dzięki którym tegoroczne dotacje w ogóle były możliwe. Przekazany przez Was 1% po raz kolejny pomoże działać organizacjom, ratującym setki zwierzaków.

Wasze wsparcie i aktywność w konkursie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - pobiliśmy zeszłoroczne rekordy! Dzięki Wam Organizacje zebrały środki, które pozwolą im walczyć o dobro zwierząt oraz wygrały dodatkowe środki w postaci dotacji.

Niektórzy z Was tak bardzo chcieli wesprzeć ulubione Organizacje, że przekazali więcej niż jedną darowiznę na tę samą skarbonkę. Wielkie ukłony dla Was. Przypominamy jednak, że zgodnie z regulaminem konkursu o wygranej decyduje liczba unikalnych Darczyńców. To właśnie na jej podstawie możemy Wam uroczyście ogłosić wyniki.

Główne nagrody - dotacje - przyznane!

Dotacja o wartości 𝟭𝟬𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝘇ł trafi do:
Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Grupa Ratuj
Fundacja Karuna - Ludzie dla Zwierząt

Dotacja o wartości 𝟱𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝘇ł trafi do:
Stowarzyszenie na rzecz Azylu dla Świń Chrumkowo
Gdańska Fundacja Pomocy Zwierzętom Koty spod Bloku
Fundacja Psierociniec

Dotacja o wartości 𝟯𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝘇ł trafi do:
Fundacja Sejsza
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ
Fundacja Na Rzecz Ochrony Dzikich Zwierząt PRIMUM

Dotacja o wartości 𝟭𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝘇ł trafi do:
Fundacja prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo
Fundacja Do Serca Przytul Psa
"JA PACZE SERCEM" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym

Dodatkowe nagrody - pakiety promocyjne

Tegoroczna formuła konkursu jest zupełnie inna i wyróżniamy dodatkowo kolejnych 𝟴 𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗶, które otrzymają od nas 𝗽𝗮𝗸𝗶𝗲𝘁𝘆 𝗺𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁𝗶𝗻𝗴𝗼𝘄𝗲!

Są to:
Sznaucery w Potrzebie
Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Fundacja Zwierzęca Polana
Amstaffy.Niczyje
Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek
Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na łapy
Fundacja "Psi Grosz"

Gratulacje dla wszystkich uczestników! 𝗪 𝘁𝘆𝗺 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝗶𝗲 𝗸𝗮𝘇̇𝗱𝘆 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘄𝘆𝗴𝗿𝗮𝗻𝘆𝗺! Od Fundacji i Stowarzyszeń wiemy, że zebrane na Skarbonkach środki oraz wspomniane wyżej dotacje pozwolą im ratować potrzebujące zwierzęta.


Uwaga! Aktualne dane Fundacji RatujemyZwierzaki.pl KRS 0000819398.

Wejdź na stronę www.ratujemyzwierzaki.pl i przekaż swoje 1,5% podatku. Skorzystaj z łatwych i szybkich narzędzi, które przygotowaliśmy dla Ciebie.