Jak pomagają Darczyńcy portalu Ratujemy Zwierzaki.pl?

Jak pomagają Darczyńcy portalu Ratujemy Zwierzaki.pl?

Pomagać może każdy! Z tego artykułu dowiesz się, jakie masz możliwości, żeby dołączyć do Darczyńców RatujemyZwierzaki.pl.

Wesprzyj zbiórki finansowo

Najpopularniejszą formą pomocy jest przekazywanie darowizny na wybraną zbiórkę lub Organizację. Wejdź na zbiórkę, kliknij czerwony przycisk "Wesprzyj", podaj kwotę wsparcia i wybierz dogodną metodę płatności. Środki trafiają na zweryfikowane przez nas konta bankowe Fundacji, dzięki czemu Twoja darowizna dotrze do zwierzaka szybko i bezpiecznie. Co istotne, taką darowiznę można odliczyć od podatku PIT oraz CIT. Nawet najmniejsza kwota może sprawić dużą różnicę w życiu zwierząt!

Twoja hojność i zaangażowanie sprawiają, że możemy pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom. Jednak wsparcie zbiórki to tylko jeden z wielu sposobów wsparcia charytatywnego,  jakie możesz okazać!

Ustaw Stałą Pomoc

Przeznacz stałą kwotę na wsparcie wybranej organizacji prozwierzęcej. Wystarczy, że wypełnisz kilka prostych pól i voila - będziesz naszym bohaterem! Nad każdym zleceniem Stałej Pomocy masz pełną kontrolę - możesz je w dowolnym momencie przerwać lub edytować. Dzięki stałej pomocy możemy zapewnić ciągłą opiekę dla zwierząt, które jej potrzebują.

Adoptuj wirtualnie zwierzaka

Przyłącz się do Wirtualnej Adopcji i stań się wirtualnym opiekunem zwierzaka. Sam wybierasz, który zwierzak zostanie Twoim wirtualnym adopciakiem.

Na profilu każdej Organizacji znajdziesz wszystkie zwierzaki, które czekają na wirtualną adopcję. Klikając w strzałki przy zdjęciu zwierzaka, zobaczysz, kto szuka Wirtualnego Opiekuna.

Twój regularny wkład pomoże zapewnić zwierzętom opiekę, jedzenie i leczenie. Dzięki comiesięcznemu wsparciu organizacje mogą ratować zwierzaki bez obaw o przyszłość. Razem możemy naprawdę dużo!

Udostępnij zbiórkę

Podziel się zbiórką swojej ulubionej organizacji na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn). Twoje udostępnienie ma ogromną moc i może pomóc dotrzeć do nowych Darczyńców, którzy również zechcą wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Wystarczy kliknąć baner "Udostępnij" i wybrać portal społecznościowy lub skopiować link.

Udostępnienie linku do zbiórki nic nie kosztuje, a może zrobić wiele dobrego!

Załóż skarbonkę

Urodzinowa skarbonka na pomoc niepełnosprawnym czworonogom? Ratunek dla zwierzęcego azylu zamiast ślubnych kwiatów? Każda okazja jest dobra, by nieść pomoc i uczyć jej innych! Wybierz potrzebującego zwierzaka lub fundację, kliknij „Załóż skarbonkę”, a zbierane przez Ciebie darowizny od razu trafią na konto zbiórki, czy zasilą cele statutowe wybranej Organizacji. Założenie Skarbonki nic nie kosztuje! 

Poinformuj znajomych o swojej skarbonce w social media i w grupach, aby mogli wesprzeć Twoją inicjatywę!

Zarejestruj się na naszym portalu

Rejestracja na RatujemyZwierzaki.pl jest całkowicie darmowa. Jako fundacja Ratujemy.pl chętnie nawiązujemy też współpracę z partnerami biznesowymi. Założenie konta Pomocnej Firmy jest również całkowicie darmowe.

Zostań Darczyńcą

Dziękujemy Ci za każdy gest dobroci i zachęcamy do dalszego zaangażowania się w nasze działania! Masz pytania, skontaktuj się z nami!