Kolejna porcja dobrych wieści! Sprawdź, czyje życie zmieniło się na lepsze

Kolejna porcja dobrych wieści! Sprawdź, czyje życie zmieniło się na lepsze

Lubicie metamorfozy? Wiemy, że tak. Chcemy Wam pokazać, jak zmieniacie świat, wspierając zwierzaki. Gwarantujemy ogrom wzruszenia i ciepłych emocji!

Angel  

Angel to cudna sunia, która stoczyła ogromną bitwę o własne zdrowie. Złapana z ogromną dziurą w pachwinie, trafiła do Schroniska Małe Boże, które pomogło suni. Tam oczyszczono i zaszyto ranę. Niestety, szwy rozeszły się w drodze do Fundacji Westy do Adopcji, a po ponownej wizycie u weterynarza okazało się, że pojawiła się martwica tkanki.

www.ratujemyzwierzaki.pl/angelwda

Operacja była potrzebna natychmiast, na szczęście przebiegła pomyślnie. Psina musiała się trochę błąkać bezdomna, bo miała pchły, robaki i… niedawno rodziła.

A tak Angel ma się teraz:

Dzięki Waszemu wsparciu Angel miała zapewnione leczenie, jakiego potrzebuje, a od niedawna grzeje tyłek w swoim domu. I widać, że rozkwita u Pani Iwony i Pana Piotra, którzy adoptowali małą.

Merida

Merida to kotka, która została uratowana z ulicy. Znalazła schronienie w Stowarzyszeniu Pomocy Kotom Pokotaj. Miała otwarte złamanie łapki, której nie dało się uratować. Wdała się infekcja, w ranie były już muchy… Ogonek też musiała mieć amputowany.

www.ratujemyzwierzaki.pl/amputacjalapkiiogona

Ale tak jak swoją imienniczka, mała Merida jest waleczna i dzielna. Po amputacji zaczęła czerpać z życia łapkami i teraz doświadcza szczęśliwego kociego dzieciństwa... leżąc na kartonie od pizzy 🤭

Maluch z wycieraczki

Przeżycia tego szczeniaka łamią serce. Mieszkał na… wycieraczce w bramie. Ciężko chora Pani, która mieszkała niedaleko, starała się nim opiekować, ale sama była bardzo osłabiona i nie miała siły zajmować się szczeniakiem. Do tego ta mała kluska miała wybite oko…

www.ratujemyzwierzaki.pl/salysuniazkorytarza

I tu historia zmienia się o 180 stopni! Sunia trafia do Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec, a dzięki Waszemu wsparciu udało się postawić ją na łapki, zapewnić leczenie, terapię i najlepszą karmę.

Co maluch robi teraz? Żyje w nowym domku jak prawdziwa Warszawianka!

Gaja

Jesteście gotowi na jeszcze jeden "happy ending"? Tak o Gai pisała Fundacja Koniki Moniki, do której trafiła klacz:

Oto Gaja. Tak wygląda końskie umieranie. W fetorze odchodów, wciśnięta z tyłu za innymi końmi jak zbędny śmieć, dla ludzi jest już tylko powodem do wstydu. Nikt jej nie chce. Nikt jej nie będzie leczył. Nikt nie poda sterydów, by się nie dusiła.

www.ratujemyzwierzaki.pl/gaja2

Nie zanosi się na szczęśliwe zakończenie. Gaja ma 20 lat, jest chora, czeka na ostatni transport - do rzeźni. Boi się? Wie, co ją czeka? Ma takie mądre oczy! I ktoś te oczy wypatrzył, ktoś w nie spojrzał z miłością. Dzięki Waszemu wsparciu Fundacja uratowała klacz, która dożywa spokojnej starości w azyli. Zaprzyjaźniła się z Malwą - ją też uratowały Wasze dobre serca.

Dziękujemy, że z nami jesteście!