RatujemyZwierzaki.pl przekazuje dotacje na ratowanie zwierząt! Włącz się do akcji!

RatujemyZwierzaki.pl przekazuje dotacje na ratowanie zwierząt! Włącz się do akcji!

Po raz drugi organizujemy konkurs "Łap dotacje na Organizacje!", który w zeszłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem Darczyńców oraz Organizacji. W tym roku nie zwalniamy tempa! Dzięki środkom z 1,5% podatku możemy przekazać dotacje aż 19 Organizacjom z całej Polski o łącznej kwocie 580 tys. zł na ratowanie zwierząt. Dodatkowo kolejne 6 Organizacji otrzyma od nas pakiet marketingowy, który pomoże im wypromować zbiórki na zwierzaki, które są w potrzebie.

Do konkursu może przystąpić każda Fundacja i każde Stowarzyszenie, które zarejestruje się na naszym portalu. Aby zarejestrować Organizację, wystarczy kliknąć tutaj. Na naszym portalu mogą rejestrować się tylko Fundacje i Stowarzyszenia.

W celu uczestnictwa w konkursie Organizacja musi założyć skarbonkę konkursową. Możliwość zakładania skarbonek konkursowych pojawi się w momencie startu konkursu "Łap dotacje na Organizacje!", czyli już 6.11 o godzinie 10. Cel skarbonki musi zgadzać się z celami statutowymi Organizacji. Środki, które Organizacje zbiorą w ramach swoich skarbonek konkursowych, należą do nich. Wygrana trafia do tych Organizacji, które w czasie trwania konkursu zostaną wsparte przez największą liczbę unikalnych Darczyńców.

Konkurs rozpoczyna się 6 listopada i trwa do 6 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia 2023 r. Bądźcie czujni, już niebawem udostępnimy stronę konkursową!

Dotacje oraz środki ze skarbonek to ogromny zastrzyk pieniędzy, który pozwoli Organizacjom opłacić zaległe rachunki weterynaryjne, zakupić karmę, dokonać remontu azylu lub schroniska, czy zapewnić ogrzewanie na zimę. Zobaczcie, co udało się zrobić Organizacjom ze środków z dotacji, które wygrały w zeszłorocznym konkursie.

Fundacja Primum wybudowała dla jeży nowy wybieg.

Gdańska Fundacja Pomocy Zwierzętom Koty spod Bloku zakupiła zapas karmy dla swoich kocich podopiecznych.

Fundacja Do Serca Przytul Psa postawiła wybieg (polanki edukacyjne) dla swoich schroniskowych podopiecznych.

Konkurs "Łap dotacje na Organizacje" to autorski pomysł RatujemyZwierzaki.pl. Jesteśmy jedynym portalem zbiórkowym, jak i jedyną Fundacją, pomagającą w ten sposób innym Organizacjom. A jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu Darczyńców, więc dziękujemy każdemu z Was, kto przyczynia się do poprawy losu bezdomnych zwierząt.