(Nie tylko) Westy do Adopcji

(Nie tylko) Westy do Adopcji

Mały, figlarny, pełen wigoru, zdolny do przystosowania, śnieżnobiały psiak rasy west. Dziś troszeczkę o nim, ale nie do końca... Fundacja Westy do Adopcji - fani tej rasy z pewnością kojarzą tę organizację charytatywną dla zwierząt.

Pomaga głównie psom rasy West Highland White Terrier, choć nie tylko… I dziś właśnie o tej drugiej grupie ich podopiecznych chcemy Wam trochę więcej opowiedzieć. Jeśli na drodze fundacji stanie kundelek, nie przejdą obojętnie. Robią wszystko, by przywrócić godność i wiarę w człowieka każdemu psu!

Zobacz zbiórkę dla Mozarta

Na ulicy znał go każdy. Karmili go, ale też przeganiali i udawali, że go nie widzą. Obojętnie, czy z nieba lał się żar, czy deszcz, przez długi czas domem dla Mozarta była ulica. W końcu udało się psiaka złapać i trafił do schroniska. Po kilku miesiącach ciocia Dominika natknęła się na  zdjęcie słodkiego pyszczka i przygarnęła Mozarta na pokład WdA. Psiak ma 2 lata i waży około 10 kg. Jest przeuroczy, a w tym łagodny i lgnie do ludzi. Idealny kandydat na najlepszego przyjaciela, a cały czas czeka na ten jedyny dom…

Zobacz zbiórkę dla Łajki

Poznajcie Łajkę, piękną, około 3-letnią sunię, której nikt nie chce dać domu od dłuższego czasu… Dlaczego? Bo nie jest rasowa? Przecież kocha tak samo. Sunia na początku znajomości jest nieśmiała, ale jak poczuje się bezpiecznie, to zamienia się w przytulaska. Uwielbia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Trzymamy kciuki za to, że te piękne, ciemne oczy  odnajdą niedługo swojego opiekuna. Jeśli możesz, roześlij informację w wirtualnym świecie, że ten super psiak szuka domu!

Zbiórka dla Costy

Ta młoda sunia o imieniu Costa trafiła do fundacji WdA ze swoim koleżanką Wosebą. Obie czekały na wymarzony dom i kochających opiekunów. Nadszedł dzień, kiedy Costa pojechała do domu… Niestety tylko na jeden dzień. Tak, dobrze słyszycie, ktoś oddał sunie po jednym dniu! Dlaczego? Bo szczekała? Bo nie chciała jeść? Bo nie spała w nocy? Nie wiemy. Wiemy jedno - taka historia nie powinna się wydarzyć. A Costa znów jest do adopcji… Ponownie z pełnym zaufanie czeka na swojego człowieka.

--

Jeśli chcecie poznać organizację charytatywną dla zwierząt Westy do Adopcji bliżej i dowiedzieć się, jakich jeszcze mają Podopiecznych, zerknijcie na profil organizacji tutaj.