Ostatnie dni konkursu "Łap dotacje na Organizacje!"

Ostatnie dni konkursu "Łap dotacje na Organizacje!"

Pozostało tylko kilka dni, aby wziąć udział w naszym konkursie - "Łap dotacje na Organizacje!". Dzięki zebranym przez Was środkom z 1,5% podatku możemy przekazać dotacje aż 19 Organizacjom z całej Polski. Łączna kwota dotacji to 600 tys. zł - pieniądze te pomogą w ratowaniu potrzebujących zwierząt. Dodatkowo kolejne 6 Organizacji otrzyma od nas pakiety marketingowe, dzięki którym łatwiej będzie im zebrać dotacje na swoje działania.

Do konkursu może przystąpić każda Fundacja i każde Stowarzyszenie, które zarejestruje się na naszym portalu. Aby zarejestrować Organizację, wystarczy kliknąć tutaj. Nie zwlekaj! Nic nie tracisz, a możesz zyskać dodatkowe środki dla swoich podopiecznych.

W naszym konkursie każdy jest wygranym! Środki zebrane na skarbonce konkursowej zasilają cele statutowe Organizacji, które mogą wypłacić w dowolnym momencie. Główna wygrana trafia do tych Organizacji, które w czasie trwania konkursu zostaną wsparte przez największą liczbę unikalnych Darczyńców.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu "Łap dotację na Organizację!" wystarczy wejść na naszą konkursową stronę. Tam też można założyć konkursową skarbonkę oraz zobaczyć aktualny ranking Organizacji, które biorą udział w konkursie.

Pamiętajcie, że konkurs "Łap dotacje na Organizacje" to autorski pomysł RatujemyZwierzaki.pl. Jesteśmy jedynym portalem zbiórkowym, jak i jedyną Fundacją, pomagającą w ten sposób innym Organizacjom. A jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu Darczyńców, więc dziękujemy każdemu z Was, kto przyczynia się do poprawy losu bezdomnych zwierząt.