Porcja dobra dla zwierzaków, czyli jak zlecić Stałą Pomoc?

Porcja dobra dla zwierzaków, czyli jak zlecić Stałą Pomoc?

Wiecie, co jest jedną z najważniejszych rzeczy w ratowaniu zwierząt? Stabilność. Brzmi dziwnie? Ale takie nie jest! Jeśli organizacja wie, że ma środki do działania, może... działać!

Tutaj znajdziesz listę współpracujących z nami organizacji - KLIK. Żeby móc wesprzeć poprzez Stałą Pomoc, kliknij wybraną przez siebie organizację.

Wiele fundacji i stowarzyszeń ratuje zwierzaki nie patrząc na to, czy ma za co. Jeśli jakiekolwiek stworzenie jest w pilnej potrzebie, to trzeba mu pomóc. Koniec, kropka. Czas na zmartwienia przychodzi później. I wtedy wybija ta przysłowiowa czarna godzina, na organizacje pada blady strach i lęk o przyszłość...

Czym jest Stała Pomoc?

Ogromnym wsparciem, które daje stabilność, jest Stała Pomoc. To dzięki comiesięcznym, stałym przelewom, aktywiści wiedzą, że mogą przyjmować zwierzaki i zabierać je z pól, dróg, ulic i lasów. Bez stresu o to, czy utrzymanie kolejnego nowego, cierpiącego stworzenia nie pociągnie całej fundacji w dół... Nawet najdrobniejsze, comiesięczne wsparcie to także sygnał dla organizacji, że to, co robią, ma sens a my doceniamy ich starania o dobro zwierzaków.

Jak mogę wesprzeć zwierzaki przez Stałą Pomoc?

Jeśli chcesz podarować organizacjom stabilność a zwierzętom bezpieczną przyszłość, wejdź tutaj - lista organizacji, wybierz swoją ulubioną fundację lub stowarzyszenie, ustal kwotę, jaką chcesz przekazać i... gotowe! Nad zleceniem Stałej Pomocy masz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz zmienić kwotę albo zupełnie z niej zrezygnować.

W razie pytań lub wątpliwości pisz do nas śmiało na kontakt@ratujemyzwierzaki.pl.