Poznaj sukcesy naszych tegorocznych akcji dla Fundacji i Stowarzyszeń zwierzęcych!

Poznaj sukcesy naszych tegorocznych akcji dla Fundacji i Stowarzyszeń zwierzęcych!

Ostatnie dwa lata wywróciły do góry nogami świat, który znamy, dlatego pora na porcję dobrych wieści! Na osłodę chcemy pokazać Wam nasze największe sukcesy! Razem zmieniliśmy świat na lepsze dla wielu zwierzaków, niegdyś tak bardzo potrzebujących pomocy.

Jak zmieniło się Schronisko w Zielonej Górze

OTOZ Animals w Zielonej Górze przejęło pieczę nad zielonogórskim schroniskiem, w którym na próżno szukać luksusów. Dzięki gigantycznemu zaangażowaniu Pomagaczy schronisko coraz bardziej przypomina azyl z prawdziwego zdarzenia! Aga z Kundelka na biegunie wsparła akcję przebudowy schroniska i to dzięki niej tak wiele osób dołączyło do zbiórki.

Nie tylko psiaki uzyskały pomoc!

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego zajmuje się ratowaniem fok, które mogłyby nie przeżyć bez ich pomocy. Celem zbiórki była rozbudowa fokarium. Do akcji dołączyło prawie 2 tysiące osób, dzięki czemu tylko w trzy miesiące udało się osiągnąć zamierzony cel!

Los kotów też nie jest nam obojętny

Kiedy Fundacja Tabby Burasy i Spółka poprosiła nas o wsparcie w dotarciu z ich apelem o pomoc fundacyjnym kotom, nie mogliśmy odmówić. Nad fundacją wisiały czarne chmury, a pasmo nieszczęść nie miało końca - wichura i zawalenie dachu, ciężka choroba Prezes Fundacji, epidemia panleukopenii, nowi podopieczni. Prawie 5 tysięcy osób wsparło Burasy, dzięki czemu organizacja mogła dalej działać!  

Jak Fundacja RatujemyZwierzaki.pl pomaga innym organizacjom

Wiemy, że czasem ciężko jest zdobyć pomoc dla swoich podopiecznych, dlatego postanowiliśmy co jakiś czas organizować akcje pomocowe dla współpracujących z nami fundacji i stowarzyszeń. Stworzyliśmy specjalny formularz, w którym organizacje mogą nam zgłaszać swoje potrzeby.

A co ze Zwierzakobusami?

Konkurs „Zdobądź Zwierzakobusa”
W ratowaniu zwierząt niezbędny jest samochód, którym organizacje mogą szybko docierać do potrzebujących zwierząt. Wesprzyj ulubioną organizację i pomóż jej wygrać Zwierzakobusa!

W marcu i kwietniu przekazaliśmy 6 Zwierzakobusów, które kupiliśmy ze zbiórki 1% podatku w 2020 roku. Samochody to transportu zwierząt to podstawowy sprzęt, by móc szybko i bezpiecznie ratować zwierzaki. Niestety, wiele organizacji nie może sobie pozwolić na tak drogi zakup. Dlatego w tym roku, tak jak i w poprzednich, zorganizowaliśmy konkurs "Zdobądź Zwierzakobusa".

Każda zarejestrowana na portalu organizacja ma szansę na zdobycie własnego auta! Wystarczy, że założy Skarbonkę konkursową. W tym konkursie każdy jest wygranym, bo wszystkie środki, jakie organizacja zgromadzi na swojej Skarbonce, przeznaczy na swoich podopiecznych. Więcej informacji na stronie.

W tym roku przekazaliśmy 6 samochodów ze zbiórki 1% podatku, którą organizowaliśmy w 2020 roku. Emocji było mnóstwo, ale w końcu poznaliśmy osoby, z którymi od lat współpracujemy dla dobra zwierząt. Więcej informacji o zeszłorocznej akcji przeczytasz tutaj.