Przekaż swój 1% podatku na potrzebujące zwierzęta!

Przekaż swój 1% podatku na potrzebujące zwierzęta!

W schroniskach przebywa ogromna liczba bezdomnych psów i kotów, które czekają na swój jedyny, wymarzony dom. Nieznana jest liczba zwierząt, żyjących na ulicach i w lasach, błąkając się w poszukiwaniu jedzenia. Potrzeb jest ogrom…

RatujemyZwierzaki.pl to największa platforma w Polsce, na której organizacje zwierzęce zdobywają środki na pomoc dla zwierząt w potrzebie. Niestety, bez środków nie da się pomagać - są podstawą w ratowaniu. Wspieramy współpracujące z nami organizacje, bo wiemy, że dzięki temu zwierzaki mają realną szansę na lepsze życie!

Jak pomaga twój jeden procent - Zwierzakobusy

Większość organizacji zwierzęcych nie posiada żadnego środka transportu, nie wspominając o samochodzie dostosowanym do przewożenia zwierząt. Jazda autem, do którego nie można wstawić specjalnej klatki, jest zwyczajnie niebezpieczna zarówno dla zwierzaka, jak i pasażerów. Transportując zwierzęta samochodem osobowym, organizacje muszą jechać kilka razy i nadrobić wiele kilometrów (a więc i tracić pieniądze na paliwo), by dojechać do weterynarza z kilkoma zwierzakami.

Dla jednych będzie to zwykłe auto, a dla nas to kosmos auto. Niezmiernie się cieszymy. Już przez trzy dni zrobiłem 160 kilometrów. A to tylko po Poznaniu, gdzie między Domem Szynszylowym a przychodnią mamy odległość prawie 20 kilometrów. – Radosław Sobczak z Fundacji Puchaty Patrolu

Dzięki temu, że Darczyńcy zaufali nam i przekazali swój jeden procent podatku, mogliśmy zorganizować jedyną taką w Polsce akcję wyposażania organizacji w samochody do transportu zwierząt - Zwierzakobusy. Wasz jeden procent zdziałał cuda, bo mogliśmy kupić aż 15 zupełnie nowych samochodów, którymi jeżdżą organizacje z całej Polski. Miesięcznie przewożą kilkaset zwierząt, potrzebujących pomocy!

Organizujemy akcje, które pomagają zwierzętom

Wiemy, że w natłoku obowiązków związanych z ratowaniem zwierząt organizacje nie zawsze mają czas na tę najbardziej żmudną i trudną pracę - zbieranie środków na opłaty za leczenie i utrzymanie swoich futrzastych podopiecznych. Dlatego pomagamy organizacjom w dotarciu do osób, które mają serca otwarte na potrzeby tych najsłabszych i najbardziej bezbronnych. Współpracowaliśmy już z Google Pay i OLX, dzięki czemu zwierzaki otrzymały ogromne wsparcie.

Przekaż nam swój 1% podatku!

Cały czas rozwijamy portal tak, aby pomagać zwierzakom i promować właściwe postawy wobec nich. Przeprowadzamy wywiady z aktywistami, behawiorystami czy żywieniowcami, tworzymy treści edukacyjne, pokazujemy, jak reagować, kiedy trafimy na ranne, dzikie zwierzę, a przed nami jeszcze cała masa pomysłów i akcji, które mają jeden cel - zachęcać dobrych ludzi do dbania o zwierzęta.

Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która za zebrane z 1% środki pomaga wielu organizacjom naraz.  Tworzymy portal od lat i wiemy, że mamy jeszcze dużo do zrobienia, ale dzięki Twojemu jednemu procentowi podatku będziemy o krok bliżej, by skutecznie pomagać zwierzakom.

Przekaż swój 1% dla zwierząt, ten drobny gest ma wielką moc!

Wpisz KRS 0000396361 CEL SZCZEGÓŁOWY ZWIERZAKI. Razem czyńmy dobro!