RatujemyZwierzaki.pl znowu przyznaje dotacje!

RatujemyZwierzaki.pl znowu przyznaje dotacje!

W poniedziałek 1.07. zakończyliśmy naszą kolejną akcję "Otul miłością maluchy", w której każda Organizacja miała możliwość pozyskania dodatkowych środków dla swoich najmniejszych i najmłodszych podopiecznych.

Strumień dobra, jaki od Was płynął, był niesamowity! Zbiórka osiągnęła ponad 121% założonej kwoty. To rekord w dotychczasowych akcjach "Otul miłością maluchy"! Dziękujemy Wam ogromnie za wsparcie i zaangażowanie!

Zbiórce towarzyszyły wyzwania na naszym Instagramie, w których łącznie do wygrania było 20 tys. zł. Odbyły się cztery wyzwania, w każdym do wygrania 5 000 zł. na ratowanie zwierząt.

W pierwszym wyzwaniu o mikrodotację walczyły cztery Organizacje, które jako pierwsze założyły Skarbonkę w ramach akcji "Otul miłością maluchy". Wsparcie w kwocie 5 000 zł. trafiło do Fundacji prosiaczka Eugeniuszka Geniutkowo.

Drugie wyzwanie polegało na zagłosowaniu na najsłodsze zdjęcie z czterech przez nas wybranych. Zwycięzcą wyzwania został bezkonkurencyjnie Azyl dla królików.

Trzecie wyzwanie wymagało największego zaangażowania, a mianowicie polegało ona na zachęceniu przez Organizację swoich Obserwujących do zaobserwowania naszego profilu RatujemyZwierzaki.pl na Instagramie. Nowoprzybyli Obserwujący mieli za zadanie wpisać w naszym okienku na instartory pełną nazwę Organizacji, od której przyszli. Organizacją, której nazwa pojawiła się najczęściej była "Ja pacze sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym i to do niej trafiła mikrodotacja o wartości 5 000 zł.

W ostatnim, czwartym wyzwaniu brały udział Organizacje, które zebrały największą liczbę wpłacających na swoich Skarbonkach towarzyszących akcji "Otul miłością maluchy". Zwycięzcą została Fundacja dla Szczeniąt Judyta.

Dziękujemy naszym Obserwatorom za zaangażowanie w wyzwania i hojność we wsparciu wszystkich Organizacji. To ogrom pomocy, która daje nadzieję i napędza Organizacje do dalszego działania na rzecz cierpiących zwierząt.