Zobacz, jak w ważnym dla Ciebie dniu możesz wspierać zwierzaki poprzez skarbonki!

Zobacz, jak w ważnym dla Ciebie dniu możesz wspierać zwierzaki poprzez skarbonki!

Czasem jest tak, że jeśli mamy jakieś święto, wolimy w tym szczególnym dniu obdarować kogoś innego... Bo czasami większą radość sprawia nam dzielenie się, niż dostawanie!

Czym jest skarbonka i jak ją założyć?

Na RatujemyZwierzaki.pl macie możliwości założenia skarbonki na konkretną organizację lub zbiórkę. Lista wszystkich współpracujących z nami organizacji zwierzęcych, znajduje się tutaj: KLIK. W ten sposób to, co Wasi bliscy przekażą na skarbonkę, trafi do potrzebujących zwierzaków!

Aby założyć skarbonkę dla danej organizacji, wejdź na - www.ratujemyzwierzaki.pl/organizacje

Założenie skarbonki z okazji swoich urodzin, ślubu, eventu, wydania ebooka czy jakiekolwiek innego wydarzenia, które przyjdzie Ci na myśl, jest dziennie proste. Wybierz organizację lub zbiórkę, którą chcesz wesprzeć. Wpisz treść skarbonki i roześlij link do niej do swoich znajomych. Niech dzieje się dobro!

Lista wszystkich zbiórek na zwierzaki, którym możesz pomóc, jest tutaj - www.ratujemyzwierzaki.pl/zbiorki

Każda okazja do wsparcia zwierzaków jest super! Zobacz, jak zrobili to inni.

Ania zebrała ponad 4 tys. zł dla Fundacji KOTangens. Zaproponowała... wyzwanie!

"Zgłaszam się i rzucam wyzwanie: zrezygnujmy przez jakiś czas z drobnych przyjemności - z czekolady, z piwa, z kupna dodatkowego lakieru do paznokci i wpłaćmy chociażby drobną kwotę na konto fundacji KOTANGENS, którą prowadzą wspaniali ludzie poświęcający kotom swoje życie. My nie musimy poświęcać życia, wystarczy dać od siebie 3, 5, 10 zł... które często wydajemy ręką bardzo lekką, zapominając, że zamiast dużej czekolady (która i tak pójdzie w boczki!) można kupić leki, można kupić kilogram kociej karmy."

Olga wydała ebooka o częstych błędach w języku angielskim biznesowym. Udostępniła go za darmo, prosząc o pomoc dla Ostatniej Przystani.

Fundację Dar Serca wsparła Ania i Kamila podczas akcji #pomocnepresety. Autorki wysyłały swoje presety osobom, które przekazały darowiznę dla podopiecznych fundacji. Dzięki orgomnemu zaangażowaniu dziewczyn, zebrały ponad 20 tys. zł dla zwierzaków! Potem powtórzyły akcję i... zebrały kolejne 20 tys.! To ogromne wsparcie dla osób, które na co dzień ratują zwierzęta.

Każda pomoc jest ogromnie ważna!

Czasem to dobro, które się od siebie dajemy, pomnażają nasi bliscy. Jeśli będziecie udostępniać Waszą inicjatywę w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok), więcej osób się o niej dowie i wesprze ją. Zawsze możecie też nas oznaczać i podsyłać nam wiadomości z informacją o takiej akcji - postaramy się udostępnić je także u siebie!