Wasza pomoc zmieniła los tysięcy zwierząt w tym roku!

Wasza pomoc zmieniła los tysięcy zwierząt w tym roku!

Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku skłonił nas do tego, aby przedstawić Wam kilka rezultatów zbiórek, które udało się osiągnąć tylko dzięki Wam! Kwoty, które wpłacacie ratują tysiące cierpiących stworzeń, realnie zmieniając ich życie. Poznajcie bliżej kilka z nich...

www.ratujemyzwierzaki.pl/lekidlamonte

Monte błąkała się pod sklepem, a aktualnie rozgląda się za nowym domem. Trafiła do fundacji "Zwierzętom Pomocne - Pomorskie" z zaawansowanym kocim katarem i początkiem zapalenia płuc. Dzięki Waszej pomocy udało się ją wyleczyć! Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany adopcją Monte, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z fundacją.

www.ratujemyzwierzaki.pl/nelkawrzosow

Maluchy znalezione w starej stodole, aktualnie merdają ogonkami ze szczęścia na tak duże zapasy karmy. Fundacja Straż Ochrony Zwierząt zaopiekowała się szczeniaczkami, które mogły skończyć na łańcuchu, a dzięki Wam maluchy nie będą głodne! Super robota, dziękujemy!

www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-w-wykarmieniu-swinek

Roger i Remigio to dwie uratowane świnki. Każdy z nich ma swoją smutną historię, każdy z nich przeszedł swój horror na ziemi... Jesteśmy wdzięczni, że te dwa małe ryjki były dla Was tak samo ważne jak pies, czy kot i wspólnie udało nam się zapełnić im brzuszki. Dzięki Wam Azyl dla koni będzie mógł im dawać wszystko, co dla nich najlepsze! DziękujeMY!

www.ratujemyzwierzaki.pl/doralapek

Dora i Brutus pojechali razem do jednego domu, czyż to nie wspaniała historia? Nad Brutusem fundacja Pomocy Zwierzętom BONO nadal sprawuje opiekę weterynaryjną, gdyż jest on wymagającym zdrowotnie psiakiem, ale ma już swojego przyjaciela na zawsze. Dora towarzyszy mu w tej drodze i trafiła razem z nim pod jeden dach do wspaniałej pani Edyty. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasze wsparcie w opłacie transportu do nowego domu. Jesteście najlepsi!

Nie byłoby tych wszystkich rezultatów, gdyby nie Wy! Tylko dzięki Wam Organizacje mogą ratować i pomagać czworonożnym stworzeniom, które same nie miałyby szans na lepsze życie. Dziękujemy Wam za ten piękny gest i liczymy, że będziecie z nami również w Nowym Roku! Bądźcie szczęśliwi, zdrowi i spełniajcie swoje najskrytsze marzenia.