Weź udział w naszej akcji "Otul miłością maluchy" z okazji Dnia Dziecka!

Weź udział w naszej akcji "Otul miłością maluchy" z okazji Dnia Dziecka!

31.05 ruszamy z kolejną edycją zbiórki "Otul miłością maluchy" z okazji Dnia Dziecka. Tym razem również startujemy z wyzwaniami na Instagramie dla Organizacji, które będą mogły wygrać 4 małe dotacje o łącznej kwocie 20 tys. zł! Więcej informacji już po 3.06.

Cel mamy jeden - dać miłość i wsparcie szczeniakom w najtrudniejszych sytuacjach, gdyż ich życie rozpoczyna się od cierpienia... A nie tak wyobrażamy sobie los dziecka, prawda? Głód, zimno i strach to pierwsze, czego się uczą i co przez kolejne lata będzie ich jedynym towarzystwem...

Dlatego z okazji Dnia Dziecka ruszamy z akcją #otulmiłościąmaluchy, aby wesprzeć najmniejsze i najmłodsze zwierzaki z wszystkich Organizacji w Polsce!

Pojawienie się nowych zwierząt w azylu to zawsze ogromny wydatek. Małe, młodziutkie ciałka naznaczone bezdomnością są bardziej podatne na choroby i wymagają ogromnej wiedzy, uważności i intuicji, by ratować je przed śmiercią... Specjalistyczna karma, drogie leczenie, sprzęty takie jak inkubatory - to wszystko ratuje życie i jest bardzo kosztowne!

Zachęcamy do założenia Skarbonki każdą Organizację, która posiada profil na naszym portalu. Dzięki tej akcji Wasze maluchy otrzymają wsparcie na leczenie, karmę oraz utrzymanie w Waszych azylach.

Jak możesz pomóc jako Darczyńca?

Załóż skarbonkę dla swojej ulubionej Organizacji zwierzęcej. Pamiętaj, aby w treści skarbonki wpisać pełna nazwę Organizacji, do której ma trafić wsparcie i... gotowe! Możesz też po prostu wesprzeć zbiórkę lub wybraną przez siebie skarbonkę.

W zeszłym roku Organizacje założyły 56 Skarbonek, które towarzyszyły zbiórce "Otul miłością maluchy" z okazji Dnia Dziecka. Pobijemy w tym roku tę liczbę? Zaangażuj znajomych i bliskich - niech maluchy mają w nas jak największe wsparcie!

#otulmiłościąmaluchy - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków, otulonych miłością lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulmiłościąmaluchy

To dopiero początek akcji pomocowych, jakie szykujemy na ten rok!

W październiku z okazji Dnia Zwierząt wystartujemy ze zbiórką "Otul miłością zwierzaki", a w listopadzie emocje ponownie rozgrzeje nasz autorski konkurs "Łap Dotacje na Organizacje!". Fundacje i Stowarzyszenia ponownie powalczą o 19 dotacji na łączną kwotę 600 tys. zł.

Mamy takie marzenie, żeby poruszyć cały Internet, całą Polskę i cały świat, by zjednoczyli się dla maluchów i otulili je miłością! To jak, dołączycie do nas, abyśmy razem nieśli pomoc?