Wspieramy podopiecznych Organizacji charytatywnych dla zwierząt!

Wspieramy podopiecznych Organizacji charytatywnych dla zwierząt!

Pod koniec ubiegłego roku postanowiliśmy wesprzeć kilka organizacji, które wykonują niesamowitą „robotę” na rzecz zwierząt! Przekazaliśmy im środki na to, by mogli wesprzeć swoich aktualnych i przyszłych podopiecznych.


Dzięki temu Fundacja Pegasus kupiła trawokulki (cóż za urocza nazwa!) dla kopytnych, mieszkających w azylu.

... a Westy do Adopcji zapłaciły za leczenie psiaków!

Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt OSTOJA leczy dzikie zwierzęta i dba o to, by wróciły do łono natury. Bo troszczą się o dzikość!

Fot. Maja Stawiska

W Fundacji MaszNosa znajdziecie istny konglomerat gatunkowy! Dzięki przekazanym środkom MaszNosowa ekipa zapłaciła za leczenie, owies, słomę i siano. Nawet udało się odrobinę podreperować fundacyjne auto :)

Kociaki też nie zostały pominięte! Na zdjęciu widzicie podopiecznego Hospicjum dla Kotów Bezdomnych. Przekazane środki pokryły fakturę w lecznicy, w której Fundacja wykonuje zabiegi kastracji, sterylizacji i leczy swoich podopiecznych.

Fot. Marcin "Amator" Wojtasik

Postanowiliśmy wesprzeć też Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego - Rehabilitację fok w Stacji Morskiej Uniwersytetu. Fundacja jest w trakcie rozbudowy foczego szpitalika, na którą zbieraliśmy środki tutaj - zobacz zbiórkę.

Dzięki wsparciu naszych niesamowitych Pomagaczy, możemy działać i wysyłać pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna!