Zobacz, ile dobrego razem zrobiliśmy w 2021 roku!

Zobacz, ile dobrego razem zrobiliśmy w 2021 roku!

Ogromny remont schroniska, zbiórka Nakarm Psa z OLX, 100 mln na zwierzaki i kolejne Zwierzakobusy w akcji - to i wiele innych pięknych akcji udało nam się przeprowadzić dzięki Wam. 2021 był trudny pod wieloma względami, dlatego tym bardziej wielkie ukłony za Wasze serca dla zwierząt!

Zwierzakobusy w drodze na ratunek zwierzakom

Na portalu duuuużo się działo! W kwietniu w świat wyruszyły kolejne Zwierzakobusy, które mogliśmy kupić dzięki Waszemu 1% podatku. Miesięcznie przewożą kilkaset zwierząt. A już wkrótce kolejne 6 Zwierzakobusów będzie śmigać po zwierzęta w potrzebie. W tym roku również zbieramy 1% podatku na zwierzaki - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Razem zebraliśmy już 100 mln na zwierzęta

W tym roku świętowaliśmy też zebranie 100 mln zł dla fundacji i stowarzyszeń, zajmujących się ratowaniem zwierząt! To kwota, jaką od początku działalności portalu udało nam się zebrać, by pomóc tym najbardziej potrzebującym. Dzięki Waszemu wsparciu aż 4226 zbiórek zakończyło się pełnym sukcesem.

Budujemy schronisko w Zielonej Górze

Ogromnym sukcesem zakończyła się między innymi zbiórka dla podopiecznych schroniska, prowadzonego przez OTOZ Animals Zielona Góra.

Do akcji włączyła się Aga, która prowadzi Kundelka na biegunie - opisuje swoje życie w Szwecji razem z partnerem i gromadą uratowanych zwierzaków. Dzięki jej zaangażowaniu mnóstwo osób włączyło się w zbiórkę - aż 10 979 zwierzolubów wsparło schronisko!

Schronisko w Zielonej Górze jest w trakcie remontów. Zwierzaki będą mieć znacznie lepsze warunki!

Podsumowanie akcji Nakarm Psa z OLX

OLX kolejny raz przeprowadził akcję Nakarm Psa z OLX i kolejny raz zaprosił nas do współpracy. Dzięki temu akcji towarzyszyła zbiórka, która wsparła schronisko Ciapkowo w Gdyni oraz Przytulisko Głowno. Udostępniono ją ponad 12 tys. razy! W ubiegłych latach udało nam się zebrać łącznie ponad 90 tys. dla czterech przytulisk. Dzięki wsparciu Darczyńców przytuliska mogły zapłacić za leczenie, karmę, a nawet ubezpieczenie wolontariuszy. To się nazwa magia świąt 💚

Nowa funkcjonalność na portalu

Wiele osób bardzo chciałoby mieć zwierzaka, ale nie ma do tego warunków. Albo ma już swoją gromadę podopiecznych i nadal chce wspierać kolejne zwierzęta! Znaleźliśmy na to sposób. Teraz każdy może zaadoptować wirtualnie podopiecznych organizacji, które z nami współpracują. Wystarczy, że wybierzesz zwierzę, które chcesz wirtualnie zaadoptować i klikniesz przycisk Zaadoptuj Wirtualnie.

Fundacja "Dom Tymianka" to niezwykłe miejsce, prowadzone przez poetkę!

Jeśli znasz organizację, która potrzebuje takiego wsparcia, lub sam/sama taką prowadzisz - daj nam znać!

Nasz najpopularniejszy artykuł to...

Sprawdziliśmy też, który artykuł na naszym blogu czytaliście najchętniej. Najwięcej osób zainteresowało się tym, jak pomóc rannemu dzikiemu zwierzęciu 🙂  Link znajdziesz tutaj.

Przy okazji życzymy Wam na Nowy Rok, abyście byli dla siebie samych najczulszymi opiekunami. Dbajcie o siebie tak, jak potraficie dbać o zwierzaki ❤