Zrób porządki na zbiórce: Jak dodać rezultat i aktualizację zbiórki?

Zrób porządki na zbiórce: Jak dodać rezultat i aktualizację zbiórki?

Każda zbiórka to proces. Nie traktuj ich tylko jako narzędzia do zbierania środków na zwierzęta. Pamiętaj, że czytając historię Twojego podopiecznego, Darczyńca doświadcza wielu emocji, często trudnych i nieprzyjemnych.

To one powodują, że chce wesprzeć bohatera zbiórki i przyczynić się do poprawy jego życia. Dlatego dodawanie aktualizacji i rezultatów do zbiórek jest tak ważne! Dzięki temu dajesz Darczyńcy odczuć, że liczysz się z jego emocjami i doceniasz jego wsparcie.

Dodawaj aktualizacje do zbiórki

W dodawanych przez Ciebie aktualizacjach poinformuj Darczyńcę o tym, co dzieje się ze zwierzakiem, jaki jest jego stan i sytuacja w Waszej aktualizacji. Każdy lubi być na bieżąco, zwłaszcza jeśli coś jest dla niego ważne! Aby dodać aktualizację, wejdź w edycję swojej zbiórki i kliknij przycisk Aktualizacja, wpisz nowe informacje i zapisz zbiórkę.

Rezultaty są bardzo ważne!

Ostatnim etapem procesu zbiórkowego jest dodanie rezultatu do zakończonej zbiórki. Aby to zrobić, podobnie jak w przypadku dodawania aktualizacji wejdź w panel zakończonej zbiórki, wpisz w pole "Rezultat" treść i zapisz zmiany. Pełen rezultat to:

- dodanie zdjęcia zwierząt/zwierzaka, których/ego dotyczyła zbiórka,

- opisu, na co zostały wydatkowane środki,

- podziękowania dla Darczyńców,

- dodanie faktur - dobrze udokumentowana zbiórka zawsze wzbudza większą wiarygodność i zaufanie w oczach Darczyńców.

W panelu swojej organizacji pod banerem Zwierzaki znajdziesz wszystkie swoje aktywne i zakończone zbiórki. Jeżeli któraś z zakończonych nie ma rezultatu, uzupełnij go. To naprawdę ważne, dlatego obowiązek ich zamieszczania jest ujęty w naszym regulaminie.

Darczyńcy pytają nas o zwierzaki na długo po zakończeniu zbiórki, bo przywiązują się do Waszych podopiecznych i po prostu potrzebują wiedzieć,  co się u Was dzieje. Dzięki dodawaniu aktualizacji i rezultatów Darczyńcy wiedzą, że ich pomoc ma znaczenie i zmienia świat na lepsze!