6 powodów, dla których warto zarejestrować swoją organizację na RatujemyZwierzaki.pl

6 powodów, dla których warto zarejestrować swoją organizację na RatujemyZwierzaki.pl

Prowadzisz organizację, ratującą zwierzaki i potrzebujesz wsparcia? Zarejestruj się na RatujemyZwierzaki.pl i zdobądź wsparcie dla bezdomnych zwierząt, które ratujesz!

Bezkonkurencyjność

Jesteśmy największym w Polsce portalem, w całości skupionym na zbieraniu środków dla zwierząt. To czyni nas skutecznymi, rozpoznawalnymi i wiarygodnymi. Na naszym portalu Darczyńcy mają możliwość odprowadzenia podatku od przekazanej darowizny. Każda osoba, która chce wesprzeć Twoich podopiecznych, może ustawić dla Twojej organizacji stały, comiesięczny przelew, nad którym ma pełną kontrolę. Więcej o Stałej Pomocy przeczytasz tutaj.

Realna Pomoc

Od 3 lat organizujemy zbiórkę 1% podatku, a za zgromadzone środki kupujemy Zwierzakobusy - samochody interwencyjne - i przekazujemy je organizacjom charytatywnym dla zwierząt. Dzięki tej inicjatywie już 9 fundacji i stowarzyszeń otrzymało nowe (nieśmigane!) samochody, transportujące zwierzaki w potrzebie. A już przed nami kolejna akcja "Zdobądź Zwierzakobusa" i kolejne organizacje będą mogły szybko i bezpiecznie docierać do bezdomnych zwierząt.

Nikt inny w Polsce nie przekazuje nowych samochodów do transportu zwierząt - żadna inna organizacja ani serwis nie prowadzą takiej akcji! Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że dzięki naszym Pomagaczom kolejne organizacje charytatywne mają czym wozić  zwierzaki! Bezpieczny i szybki transport to podstawa w ratowaniu zwierząt. O poprzednich zbiórkach 1% podatku poczytaj tutaj.

Partnerstwo

Działamy na zasadach partnerstwa, więc jeśli będziesz potrzebować wsparcia merytorycznego, marketingowego, technologicznego czy promocyjnego, możesz śmiało do nas pisać. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, żebyś łatwiej zdobywał pomoc dla swoich podopiecznych. Razem tworzymy największy, darmowy portal dla potrzebujących zwierząt.

Skuteczność

Przeprowadziliśmy ponad 30 tys. zbiórek, zbierając prawie 90 mln zł na ratowanie zwierząt. Reagujemy zawsze wtedy, kiedy ktoś jest w potrzebie. Dzięki temu zebraliśmy aż 500 000 zł na zalane schronisko Czekadełko (tutaj), dzięki naszym Darczyńcom pomogliśmy też gasić pożary w Biebrzy (tutaj). Angażujemy się w akcje, które wspierają psiaki ze schronisk, dlatego w porozumieniu z ekipą OLX (którą serdecznie pozdrawiamy!) stworzyliśmy zbiórki, towarzyszące akcjom Nakarm Psa z OLX (tutaj i tutaj).

Społeczność

Zaufało nam ponad pół miliona osób, a do naszego grona ambasadorów zwierząt ciągle dołączają kolejne osoby!

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo darowizn, współpracujemy tylko z zarejestrowanymi w publicznych rejestrach organizacjami.

Zarejestruj organizację i zacznij zbierać

Wejdź na naszą stronę główną - tutaj - i kliknij w czerwony baner "Organizacjo, zgłoś się!"

www.ratujemyzwierzaki.pl

Aby zacząć zbierać środki dla zwierząt, które ratujesz, wejdź tutaj - KLIK. Wpisz dane swojej organizacji, a otrzymasz wiadomość na maila, którego podałeś przy rejestracji. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informację. I w zasadzie to tyle! Dołączyłeś do naszego grona ambasadorów zwierząt.

W razie pytań czy wątpliwości pisz do nas na kontakt@ratujemyzwierzaki.pl. Od tej chwili razem będziemy walczyć o to, by Twoim obecnym i przyszłym podopiecznym niczego nie brakowało!