RatujemyZwierzaki.pl na DOGGY DAY 2023 w Gdańsku

RatujemyZwierzaki.pl na DOGGY DAY 2023 w Gdańsku

Doggy Day to event dla zwierzolubów, w którym mieliśmy przyjemność brać udział. Cel wydarzenia był jeden - wsparcie psiaków z Fundacji dla Szczeniąt Judyta, oddziału w Trójmieście!

Event DOGGY DAY 2023 to jedyne takie wydarzenie w Polsce, podczas którego organizowane były panele edukacyjne, konkursy, spotkania ze specjalistami weterynarii, rehabilitacji, edukacji żywieniowej. Znalazła się tam również strefa gastro i strefa dla dzieci. Nikt nie był głodny, a dzieci nie narzekały na nudę!

Jako Fundacja RatujemyZwierzaki.pl pierwszy raz braliśmy udział w takim wydarzeniu jako wystawca. Na naszym stoisku było mnóstwo gadżetów pełnych dobra - charytatywne torby, plakaty, świeczki i składane miski! A dla dzieci tatuaże, na punkcie których dosłownie oszalały.

Dochód z całości oczywiście trafiał do psiaków z Judytowa! Wszystkie wpłaty zasiliły zbiórkę.

Podczas eventu zostały poruszone bardzo ważne tematy m.in. o zasadach adopcji zwierząt, prawidłowej opieki nad nimi czy o możliwości zostania domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt. 

Takie spotkania dają ogromną wiarę w ludzi, którzy mają pełne serce miłości do zwierząt. Już teraz wiemy, że nie był to nasz ostatni event, w którym braliśmy udział. Więcej szczegółów wkrótce... 💚