Jedyny w Polsce fundusz pomocy zwierzętom! Włącz się do akcji “Łap dotacje na Organizacje!”

Jedyny w Polsce fundusz pomocy zwierzętom! Włącz się do akcji “Łap dotacje na Organizacje!”

Organizując konkurs "Łap dotacje na Organizacje!" naszym głównym celem było wsparcie Fundacji i Stowarzyszeń w ich działaniach na rzecz zwierząt. Pandemia, wojna i rosnąca inflacja to gigantyczne wyzwania dla Organizacji, które ratują zwierzęta dzięki wsparciu Darczyńców.

Strona konkursu - www.ratujemyzwierzaki.pl/konkurs

Fundusz pomocowy dla zwierząt

W odpowiedzi na potrzeby Fundacji i Stowarzyszeń postanowiliśmy stworzyć fundusz pomocy dla zwierząt ze środków, które zgromadziliśmy w ramach 1,5% podatku. W ten sposób narodziła się koncepcja konkursu "Łap dotacje na Organizacje!", w ramach którego Fundacje i Stowarzyszenia mogą wygrać dotacje na ratowanie zwierząt.

Dzięki środkom z 1,5% podatku możemy przekazać dotacje aż 12 Organizacjom z całej Polski. Kolejne 8 otrzyma od nas pakiety marketingowe, które pomogą im wypromować zbiórki na potrzebujące zwierzęta.

Do konkursu może przystąpić każda Fundacja i każde Stowarzyszenie, które zarejestruje się na naszym portalu. Aby zarejestrować Organizację, wystarczy kliknąć tutaj (zrobić to mogą tylko Organizacje, nie osoby prywatne). Środki, które Organizacje zbiorą w ramach swoich Skarbonek konkursowych, należą do nich.

Dotacje oraz środki ze Skarbonek pomogą zrealizować podstawowe potrzeby zwierzaków. Dzięki nim Organizacje będą miały możliwość opłacenia zaległych rachunków weterynaryjnych, dokonania remontów, zakupu karmy czy niezbędnych sprzętów. To ogromny zastrzyk gotówki, który rozwiąże wiele problemów - jak choćby kwestie lokalowe czy te, związane z ogrzewaniem w azylach.

Jedną z wielu bolączek Organizacji jest także całkowite lub niewystarczające finansowanie przez lokalne Urzędy akcji kastracji i sterylizacji. Współpracując z ponad 700 Fundacjami i Stowarzyszeniami dla zwierząt mamy świadomość, jak ogromne są potrzeby i jak dramatycznie Organizacjom brakuje podstawowego narzędzia - pieniędzy. Tylko dzięki nim są w stanie działać i pomagać cierpiącym zwierzętom.

www.ratujemyzwierzaki.pl/konkurs

Zarówno obydwie edycje konkursu "Zdobądź Zwierzakobusa", jak i "Łap dotacje na Organizacje!" to autorskie pomysły RatujemyZwierzaki.pl. Jesteśmy jedynym w Polsce portalem zbiórkowym, jak i jedyną Fundacją, pomagającą w ten sposób innym Organizacjom. Powód jest prosty - nie mają oni innej możliwości uzyskania tak dużego, jednorazowego i bezwrotnego wsparcia finansowego.

www.ratujemyzwierzaki.pl/konkurs

W poprzednich latach kupiliśmy i przekazaliśmy 15 Zwierzakobusów, tym razem mamy szansę nagrodzić ciężką pracę Organizacji na rzecz zwierząt i przekazać im dotacje na ich ratowanie. Tylko dzięki zaangażowaniu Darczyńców jest to możliwe, więc dziękujemy każdemu, kto przyczynia się do poprawy losu zwierząt!