Sprawdź, jak Organizacje wykorzystują dotacje, wygrane w konkursie "Łap dotacje na Organizacje!"

Sprawdź, jak Organizacje wykorzystują dotacje, wygrane w konkursie "Łap dotacje na Organizacje!"

W 2022 dzięki ubiegłorocznej zbiórce 1% podatku jako Fundacja RatujemyZwierzaki.pl zorganizowaliśmy konkurs "Łap dotacje na Organizacje", w ramach którego 12 Fundacji i Stowarzyszeń wygrało środki pieniężne na ratowanie zwierząt. Każda z biorących w konkursie Organizacji miała za zadanie założyć swoją własną skarbonkę, wygrywały te, które wsparło najwięcej osób. Środki, jakie Fundacje i Stowarzyszenia zdobyły na skarbonkach konkursowych, również przeznaczali na wsparcie zwierzaków w potrzebie.

W ten sposób stworzyliśmy jedyny w Polsce fundusz pomocy zwierzętom, który wsparł o wiele więcej Organizacji niż finałowa 12. Nie byłoby to możliwe, gdybyście nie wspierali nas 1% podatku!

Skontaktowaliśmy się z tymi, którzy wygrali dotacje w naszym konkursie. Byliśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób dotacje pomagają zwierzakom, bo czuliśmy, że taka forma wygranej jest Fundacjom i Stowarzyszeniom rozpaczliwie potrzebna.

Fundacja Primum zbudowała dla jeży nowy wybieg! Do pełni jeżowego szczęścia brakuje jeszcze tylko domków, w których te małe stworzenia będą mogły się ukryć. Na nowy wybieg trafią jeże, które teraz przebywają w szpitalu.

Grupa Ratuj też postawiła na zwierzakową infrastrukturę, bez której nie byliby w stanie działać na większą skalę. Dzięki dotacji na kwotę 100 tys. zł Fundacja kupiła... dom, w którym będzie mieścić się azyl dla zwierząt.

Z kolei Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym "Ja pacze sercem" skupiła się na opłaceniu kosztownego leczenia kilku kotów. Luelka, Pingwinek, Krówek, Fado i Figaro to koty, które ucierpiały przez wojnę w Ukrainie. Fundacja pomogła łącznie ponad 100 kotom, dając im dom, schronienie, leczenie i miłość.

Dzięki Wam jedną z dotacji otrzymała też Fundacja prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo.

Dzięki konkursowi Fundacji RatujemyZwierzaki.pl mogliśmy przez zimę zapewnić jedzenie mieszkańcom. Wygrana 10 tysięcy jak i zgromadzone środki na skarbonce to duży zastrzyk gotówki i bezpieczeństwo dla Świnek. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie Gieniutkowa!

Fundacja dla Szczeniąt Judyta, dzięki udziałowi w konkursie, mogła zapewnić kosztowne leczenie psiakom, które były w fatalnym stanie.

Kolejne finałowe Fundacje i Stowarzyszenia dotacje potraktowały jako szansę na rozbudowanie swoich azylów i przytulisk, a prace ruszą wiosną. Zostańcie z nami, jeśli jesteście ciekawi, jak Wasza pomoc wspiera skrzywdzone zwierzaki.


Pobierz potwierdzenie darowizn i zapłać mniejszy podatek.
Przekaż swoje 1,5% podatku i pomóż nam działać. Wpisz: 𝗙𝘂𝗻𝗱𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗥𝗮𝘁𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆𝗭𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮𝗸𝗶.𝗽𝗹, 𝗞𝗥𝗦 𝟬𝟬𝟬𝟬𝟴𝟭𝟵𝟯𝟵𝟴