6 pomysłów na prezent dla psiaka i jego opiekunów!

6 pomysłów na prezent dla psiaka i jego opiekunów!

Polacy to zdecydowanie psiarze! Aż w połowie polskich domów na progu powita Cię merdający ogon psa. A że zbliżają się święta, wiele z Was będzie chciało zrobić prezent także swoim czworonogom. Jeśli masz w otoczeniu bliską osobę, która kocha psy lub sam masz pod opieką futrzastego gagatka - koniecznie sprawdź, jakie zwierzakowe perełki prezentowe wyszukaliśmy dla Ciebie!

1. Bluza od Psich Sucharków

Kto nie lubi bluz? Mięciutkie, cieplutkie i wygodne jak nic innego. A w dodatku z akcentem humorystycznym!

https://psiesucharki.selino.pl/haft-psabawa-p497892

2. Ręcznie robione zabawki dla psów i kotów

Co powiecie na ośmiornicę z recyklingowanej bawełny i drewna? Pyskaci.pl to kolejna polska marka, która tworzy wyjątkowej urody zabawki, plakaty, torby i akcesoria.

https://pyskaci.shopshood.com/osmiornica-z-dzwoneczkiem-i-kocimietka-prod413653.htm

2. Nietypowe plakaty, które ubawią Was po same pachy

Ich autorka, Magda, to ilustratorka, która prywatnie jest miłośniczką zwierząt i razem ze swoim partnerem wychowuje dwójkę niesfornych psiaków - Sodę i Śnieżka. Oboje byli wcześniej podopiecznymi Fundacji Westy do Adopcji.

https://www.etsy.com/pl/shop/voteforpralka

3. Czy ktoś mówił "pyszne przysmaki"?!

OK, opiekun raczej z tego nie skorzysta, za to jego psi przyjaciel - jak najbardziej! Wysokiej jakości smakołyki i zabawki to prawdziwe rarytasy.

https://johndog.pl/produkt/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog/

4. Czas na biwak, czyli domowy namiot dla psa!

Produktom tej marki nie sposób się oprzeć! Bo teoretycznie służą zwierzakowi, w praktyce są też świetną, dizajnerską ozdobą do mieszkania. Psyjaciele.pl to firma, która produkuje swoje produkty w duchu zero waste i upcyclingu. W dodatku wszystkie są projektowane przez polskie artystki, graficzki i ilustratorki.

https://psyjaciele.com/pl/strona-glowna/795-3074-legowisko-okragla-poduchazkapturem-psychofanka.html#/1-rozmiar-s

5. "Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii" Haliny Purzyc

Przyznajcie, że takiej pozycji się nie spodziewaliście! "Anatomia zwierząt do kolorowania" jest podręcznikiem, napisanym przez nauczycielkę akademicką w taki sposób, aby przyswojenie wiedzy było znacznie przyjemniejsze.

https://bit.ly/3lOMiRv

6. Poszerzaj wiedzę! Dostęp do platformy z webinarami, kursami, szkoleniami

Jeśli Wy lub Wasi bliscy chcecie poszerzyć swoją wiedzę o potrzebach i zachowaniach psów, taka platforma może być bardzo pomocna!

Pamiętajcie jednak, że największą frajdę sprawisz zwierzakom, jeśli po prostu spędzisz z nimi czas! Zabierz swojego psiaka na spacer, wybaw kota wędką albo zostań wolontariuszem w schronisku. A jeśli w ten szczególny czas chcecie wesprzeć psiaki, możecie zrobić prezent zwierzakom z zielonogórskiego schroniska, prowadzonego przez OTOZ Animals.