Przyczep HappyPins, Ratuj Zwierzaka!

Przyczep HappyPins, Ratuj Zwierzaka!

Przed Wami kolekcja pinów i breloków stworzona we współpracy z firmą HappyPins, akcja ma na celu pomoc fundacjom mającym pod swoją opieką zwierzęta w potrzebie.

Z każdego sprzedanego pina i breloka firma HappyPins przekaże 10% przychodu na Organizacje zajmującą się danym zwierzakiem. Zachęcamy Was do przyczepienia pina lub zawieszenia breloczka - to nie tylko piękne ozdoby, ale również symbole, które ratują życie i dają nadzieję na lepsze jutro naszym zwierzakowym kumplom!

Poniżej przedstawiamy Wam piny i breloczki, o których mowa:

www.happypins.pl/produkt/pin-kucyk-melonik/

Melonik, mimo podeszłego wieku, jest pełen humoru i apetytu. Jego właściciel, stwierdzając, że starość ogranicza Melonika, chciał się go pozbyć. Kiedyś pełen sił, przewoził dzieci na swoim grzbiecie, lecz teraz męczy się szybciej, futerko straciło dawny blask, a czesanie i przytulanie stały się rzadkością. Dzięki Fundacji BenekMelonik znalazł drugą szansę na radość życia. Kupując, pomagasz nie tylko Melonikowi, ale i innym zwierzętom w podobnej sytuacji, umożliwiając im cieszenie się resztą swoich dni...

www.happypins.pl/produkt/pin-osiolek-tuptus/

Tuptuś jest jeszcze nieśmiały i trzyma dystans od ludzi, ale to zrozumiałe, patrząc na to, co przeszedł. Przez swoje młode życie doświadczył więcej cierpienia, niż powinien kiedykolwiek zaznać. Jego oczka opowiadają historię pełną bólu i strachu. Obecnie Fundacja Benek pomaga mu zrozumieć, że jest już bezpieczny. Każdy zakup tego pina przyczynia się do wsparcia jej działań, której celem jest zapewnienie opieki dla potrzebujących zwierząt.

www.happypins.pl/produkt/pin-jez-sybilla/

Nie wiemy, jaka dokładnie krzywda spotkała Sybille. Pewne jest jedno – musiała mieć usunięte obie gałki oczne, by uratować jej życie. Niestety, przez swoje kalectwo Sybcia nie trafi już na wolność. Dlatego  Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ organizuje dla niej wybieg, gdzie będzie mogła nacieszyć się jeszcze byciem jeżem, wcinać robaki i tupać do woli!

www.happypins.pl/produkt/pin-kotek-misia/

Misia to kotek z gatunku przesłodziak! Uwielbia czułości i domaga się głaskania! Mruczy słodko i dużo. Misia jest nieco starszym kotkiem, po amputacji uszek, ale to nie znaczy, że mniej fajnym! Starsze kociaki mają bardziej stabilny charakter, mniej rozrabiają w domu, za to potrzebują ciepełka! Twoje wsparcie pozwoli dać miłość, której tak bardzo potrzebuje oraz pomoże innym zwierzakom w oczekiwaniu na kochający dom.

www.happypins.pl/produkt/pin-foka-bubas/

Bubas z helskiego fokarium to niezwykły typ. Wszyscy go uwielbiają. Ma ten luzacki styl i prezencję, które przyciągają uwagę osób odwiedzających fokarium. W przeszłości był ojcem wielu fok, a dziś patronuje fokom urodzonym na wolności, które trafiają pod opiekę ośrodka rehabilitacji fok w Stacji Morskiej UG w Helu. Wesprzyj pracę tego ośrodka i pomóż ratować focze maluchy.

www.happypins.pl/produkt/pin-kura-barbara/

Lubi sobie dziobnąć, zbiera na lans – promocję on-line i nowy kurnik. Przechadza się dumnie ze świadomością bycia najbardziej wyjątkową kurą na tej wiosce i nic co ptasie nie ujdzie jej uwadze. Kupując tę przypinkę, dokładasz się do lansu Barbary i jej koleżanek w nowym kurniku w fundacji Masz Nosa.

www.happypins.pl/produkt/pin-kaczka-irenka/

Irenka to Rezydentka Azylu Masz Nosa. Jest jedyną kolorową damą wśród swojej kaczej społeczności. Razem z koleżankami kocha wodę i awantury. Zbiera na stadko kaczek uratowanych z katastrofy transportu na S8. Dołączysz? Włącz się w zbiórkę Irenki, kupując tego kaczego pina.

www.happypins.pl/produkt/pin-krowka-mala-mu/

Mała Mu to krowa niskorosła, która cudem trafiła do Azylu…tutaj jej życie ma znaczenie, nikt nie ocenia jego wagi wartością mleka i mięsa, albo cieląt, które może dostarczyć człowiekowi. Życie z nią pokazuje nam każdego dnia, jak pięknymi i mądrymi istotami są krowy. Mała Mu dzieli się sianem z większą koleżanką – podziel się i Ty, kupując tego pina.

www.happypins.pl/produkt/brelok-piesek-kabanos/

Poznajcie Kabanosa! Wesołego psiaka, kochającego ludzi, który wciąż szuka domu. Zakochać się w nim to bułka z masłem! Nie straszne mu nowe twarze i miejsca – przyciąga je jak magnes, dumnie spacerując po mieście. Uwielbia też czas tylko dla siebie – czasem towarzyszą mu gryzaki i piłeczka, a czasem po prostu daje się ponieść słodkiemu lenistwu, lecąc w spanko. Kupując brelok z jego podobizną, wspierasz Fundację i pomagasz Kabanosowi oraz innym psom znaleźć miłość i bezpieczeństwo, na które zasługują.

www.happypins.pl/produkt/brelok-lesna-ekipa/

Brelok: Radosna wiewiórka, energiczny zając i dostojna sowa... Poznajcie leśną ekipę z Ostoi! 🙂
To trio rozkręca imprezę na najwyższych gałęziach i w zaroślach lasów, jednak ich urocze postacie w formie breloków to nie tylko oryginalny dodatek, ale także wyraz współodpowiedzialności za naszych dzikich przyjaciół. Każdy zakup tego breloka to troska o dzikość – kupując wspierasz Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt OSTOJA.

Wybierz swój ulubiony pin lub brelok na www.happypins.pl i dołącz do ruchu ratowania zwierząt!