Wirtualna Adopcja to bezpieczne życie wielu zwierząt

Wirtualna Adopcja to bezpieczne życie wielu zwierząt

Dla wielu zwierząt trafienie do azylu to dopiero początek nowego, lepszego życia, dla Fundacji i Stowarzyszeń to początek walki o zdobycie środków na dalsze utrzymanie nowego podopiecznego. Wiecie, jaki średni koszt ponoszą organizacje, przyjmując nowego podopiecznego?

Zapytaliśmy Natalię z Fundacji MaszNosa, jaką kwotą muszą dysponować, kiedy pojawia się w ich azylu nowy zwierzak. Ta kwota może Was zaskoczyć, zwłaszcza że dotyczy zwierzęcia, które jest zdrowe... Chyba nie musimy mówić, jaka jest szansa, że uwolnione z łańcucha lub bezdomne zwierzę nie ma absolutnie żadnych problemów ze zdrowiem, prawda?

Fundacja MaszNosa również bierze udział w Wirtualnych Adopcjach, dzięki czemu krowę Małą Mu, psiaka Brendona i Jantara wspiera już ponad 10 osób. Kotka Niedziela również poleca się do Wirtualnej Adopcji. Niestety, jeszcze nie podbiła niczyjego serca. Może będziesz pierwszą osobą, która zaadoptuje wirtualnie Niedzielę?

Zaadoptuj Niedzielę, wchodząc na stronę, którą znajdziesz tutaj.

Wirtualna Adopcja - z czym to się je?

Ogromnym wsparciem w comiesięcznym utrzymaniu uratowanych zwierząt są Wirtualne Adopcje, które na naszym portalu wystartowały równo 21 grudnia 2021 roku, przeszło pół roku temu! Przez ten czas ogromna rzesza miłośników zwierząt postanowiła zaadoptować wirtualnie zwierzaki, które nie mają jeszcze swojego domu i żyją w azylach lub schroniskach.

Nasz rekordzista to psiak Imbir, którego adoptowało aż 21 osób! Jest podopiecznym Fundacji dla Szczeniąt Judyta. Jeździ na wózku, więc jego niepełnosprawność jest ogromną przeszkodą w znalezieniu mu dobrego domu.

Możesz zaadoptować wirtualnie Imbira lub jego kumpli! Kliknij Wirtualna Adopcja Imbira i spółki.

Drugim zwierzakiem, najchętniej przez Was adoptowanym wirtualnie, jest Krysia - podopieczna Fundacji prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo. W Gieniutkowie mieszka ponad 70 zwierząt, których jedynym zadaniem jest bycie szczęśliwym zwierzakiem!

Wasze wsparcie jest ogromnie ważne, bo to właśnie codziennie utrzymanie zwierząt pochłania największe środki, które jednocześnie najtrudniej zdobyć.

Poznaj Krysię i jej kumpli z azylu - profil Gienitukowa

A może wspierasz już jakiegoś zwierzaka? Daj nam znać w komentarzu!

Wirtualne Adopcje - Instrukcja

Przede wszystkim wybierz organizację, z której chcesz zaadoptować zwierzaka. Listę wszystkich organizacji, które biorą udział w Wirtualnych Adopcjach, znajdziesz tutaj: lista organizacji, z możliwością podziału na województwa. Może będziesz chciał wesprzeć zwierzaka, który mieszka blisko Ciebie?

Na profilu każdej organizacji znajdziesz wszystkie zwierzaki, które czekają na wirtualną adopcję. Klikając w strzałki przy zdjęciu zwierzaka, zobaczysz, kto szuka Wirtualnego Opiekuna.

Nad Wirtualną Adopcją masz pełną kontrolę - jeśli nie możesz dalej wspierać zwierzaków, wystarczy, że wyłączysz Wirtualną Adopcję w swoim panelu Pomagacza. Zarejestrowani użytkownicy mają wgląd do całej swojej historii darowizn, Wirtualnych Adopcji, Stałej Pomocy i zakładanych przez siebie skarbonek. Dodaliśmy też nowość - Certyfikaty. Każda osoba, która zaadoptuje zwierzaka lub ustawi zlecenie Stałej Pomocy, otrzyma od nas specjalny, personalizowany Certyfikat Pomagacza, który może udostępniać w swoich social mediach, promując tym samym wirtualne adopcje wśród swoich bliskich.

Dzięki comiesięcznemu wsparciu organizacje mogą ratować zwierzaki bez obaw o przyszłość. Razem możemy naprawdę dużo!

Jeśli macie adoptowane zwierzaki w swoich domach, zawsze możecie wysłać do nas Twoją adopcyjną opowieść, razem ze zdjęciami lub filmami. Z wielką przyjemnością opublikujemy Waszą historię na naszym blogu i social mediach. Razem promujmy adopcje!