Zostań Wirtualnym Opiekunem bezdomnych zwierząt!

Zostań Wirtualnym Opiekunem bezdomnych zwierząt!

Wirtualna Adopcja to nowa funkcjonalność na portalu RatujemyZwierzaki.pl, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych na portalu organizacji. Jest to forma comiesięcznego wsparcia danej fundacji lub stowarzyszenia, dzięki której konkretne zwierzaki mogą otrzymać pomoc!

Wejdź na stronę - www.ratujemyzwierzaki.pl/organizacje?type=wirtualne-adopcje - wybierz organizację, a następnie zaadoptuj jej podopiecznego.

Twoja pomoc jest nieoceniona w zaspokajaniu codziennych potrzeb zwierząt, które nie poproszą o pomoc. Pomożesz także wtedy, kiedy zachęcisz swoich bliskich i znajomych do zostania Wirtualnym Opiekunem. Dzięki temu więcej zwierzaków otrzyma wsparcie!

Wejdź na www.ratujemyzwierzaki.pl/organizacje i wybierz fundację lub stowarzyszenie, które ma zwierzaki do adopcji. Kliknij zdjęcie zwierzaka, które najbardziej ruszyło Twoje wrażliwe serce i wybierz kwotę, jaką chcesz przekazać. W każdej chwili możesz wyłączyć Wirtualną Adopcję lub ją edytować - masz nad tym pełną kontrolę.

Każda osoba, która otoczy comiesięczną opieką zwierzaka, otrzyma od nas na podany mail Certyfikat Wirtualnej Adopcji. Pochwal się swoim zindywidualizowanym Certyfikatem Wirtualnej Adopcji i pokaż, że wspierasz tych, którzy najbardziej tego potrzebują.


Razem mamy moc!