Dołączcie do nas i razem ratujmy zwierzaki!

Dołączcie do nas i razem ratujmy zwierzaki!

Wiemy, jak trudno jest Wam - Organizacjom zwierzęcym - dotrzymać kroku rosnącym kosztom ratowania, leczenia i utrzymania zwierząt. Codziennie stajecie w obliczu ogromnych wyzwań, próbując zapewnić opiekę, leczenie i domy dla zwierząt, które znalazły się w sytuacjach kryzysowych. Chcemy Wam pomóc, oferując nasze wsparcie.

Zarejestruj swoją Organizację

Co możemy Wam zaoferować?

Bezpłatne narzędzie do organizacji zbiórek

Nasz portal umożliwia łatwe i intuicyjne tworzenie zbiórek na różne cele związane z opieką nad zwierzętami. Pomagamy Wam w redakcji treści zbiórki oraz dobieraniu odpowiednich materiałów, takich jak zdjęcia, które przyciągną uwagę Darczyńców.

Bezpłatne wsparcie promocyjne

Oferujemy bezpłatną promocję zbiórek na różnych kanałach promocyjnych, w tym na naszych profilach w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, czy TikTok), w newsletterach oraz poprzez powiadomienia push. Dzięki temu Wasze zbiórki dotrą do większej liczby osób, co zwiększy szansę na ich sukces.

Profesjonalne doradztwo

Nasz zespół służy profesjonalnym doradztwem w zakresie organizacji zbiórek oraz efektywnej promocji. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w każdym kroku, aby Wasze zbiórki były jak najbardziej skuteczne.

Stała Pomoc od Darczyńców

W ramach Stałej Pomocy oferujemy możliwość regularnych, comiesięcznych wpłat od Darczyńców, które trafiają bezpośrednio na Wasze cele statutowe. To stałe wsparcie, na które możecie zawsze liczyć.

Wirtualne Adopcje

Chcemy umożliwić Wam prowadzenie wirtualnych adopcji Waszych podopiecznych na naszej platformie. To doskonały sposób na zaangażowanie społeczności w opiekę nad zwierzakiem i jednoczesne pozyskiwanie środków na jego potrzeby. Po zalogowaniu się na swój panel Organizacji będziecie mieć dostęp do poradnika:

Dlaczego warto wybrać portal RatujemyZwierzaki.pl?

  • 194 536 028 zł przeznaczonych na ratowanie zwierząt;
  • społeczność 1154428 - miłośników i ambasadorów zwierząt;
  • największe akcje charytatywne, w których udział bierze cała Polska;
  • coroczny, autorski konkurs "Łap dotacje na Organizacje!", w którym łącznie przekazujemy Organizacjom ok. 600 tys. zł. Jedyny taki konkurs w Polsce!
  • aktywne wsparcie współpracujących z nami fundacji i stowarzyszeń;
  • promocja adopcji i kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt;
Zarejestruj swoją Organizację

Dołączając do RatujemyZwierzaki.pl, możemy wspólnie działać, aby Wasza praca była łatwiejsza i bardziej efektywna. Razem możemy dotrzeć do większej liczby ludzi, zebrać więcej funduszy i zapewnić lepszą opiekę dla zwierząt w potrzebie. Czekamy na Wasze zgłoszenia i jesteśmy gotowi pomóc Wam w każdym aspekcie organizacji zbiórki.

Naszą misją jest wspieranie Waszej działalności poprzez pozyskiwanie środków dla Waszych podopiecznych oraz zapewnienie systematycznej pomocy od Darczyńców.

Razem możemy zdziałać wiele! Dołączcie do nas i razem pomóżmy ratować zwierzaki!

Oto link do często zadawanych pytań (FAQ).

Powiązane artykuły:

RatujemyZwierzaki.pl przekazuje dotacje na ratowanie zwierząt! Włącz się do akcji!

Wirtualna Adopcja to bezpieczne życie wielu zwierząt

Weź udział w naszej walentynkowej akcji "Otul miłością zwierzaki!"

Znów w niewyjaśnionych okolicznościach, pojawiają się ONI...