Weź udział w naszej walentynkowej akcji "Otul miłością zwierzaki"!

Weź udział w naszej walentynkowej akcji "Otul miłością zwierzaki"!

Mamy jeden cel - dać miłość i wsparcie zwierzakom w najtrudniejszych sytuacjach. Wszyscy zasługują na miłość, a zwierzęta - ofiary ludzkiej okrutności - potrzebują naszej troski i wsparcia. Wejdź na naszą zbiórkę!

Wyobraź sobie niewinnego psa porzuconego na zimowym mrozie, którego zmęczone oczy szukają ciepła i opieki. Albo kota skrzywdzonego przez ludzkie okrucieństwo, który tęskni za bezpiecznym miejscem... Zwierzęta nie proszą o wiele. Potrzebują jedynie czułej dłoni, która je pokocha, serca, które zrozumie ich cierpienie i domu, w którym będą bezpieczne.

W tym walentynkowym okresie, kiedy miłość unosi się w powietrzu, dajmy zwierzętom szansę na nowe życie, pełne miłości i szacunku! Niech nasza akcja pomocowa stanie się symbolem nadziei dla tych, którzy doświadczyli ludzkiego okrucieństwa. Niech będzie wyrazem naszej gotowości do udzielenia pomocy i ochrony bezdomnym zwierzętom!

Załóż skarbonkę dla swojej ulubionej Organizacji i pomóż jej zebrać środki na ratowanie zwierząt lub po prostu wesprzyj naszą zbiórkę. Każda pomoc jest ważna!

Dołącz do nas i daj zwierzętom w potrzebie walentynkowy prezent - miłość i nadzieje. Dziękujemy za wsparcie!

#otulmiłościązwierzaki - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulmiłościązwierzaki i oznaczając @ratujemyzwierzaki

Regulamin akcji "Otul miłością zwierzaki"

Tylko dzięki Wam możemy organizować takie akcje i wspierać Fundacje i Stowarzyszenia, ratujące zwierzaki! Przekaż swoje 1,5% Fundacji Ratujemy.pl KRS: 0000819398.

Przekaż swoje 1,5% podatku na czworonogi!

Jak odliczyć darowiznę od podatku? (PIT/O)

Rozliczenie PIT-37 w systemie e-PIT

Deklaracja 1,5% podatku od emerytury/renty (PIT-OP)

Jak przekazać 1,5% podatku? Najczęściej zadawane pytania!